fbpx

Poród na spokojnie

Fotografia ciążowa i porodowa to wspaniała możliwość, aby zatrzymać te piękne chwile. Zapraszam Cię na zapoznanie się z pracami fotografki Jagody, która w rejonie Cieszyna-Skoczowa-Jastrzębia-Zdroju świadczy usługi fotograficzne.

Co może dla Ciebie zrobić Jagoda:

Sesję ciążową

W dowolnym miejscu: dom, natura itd.

woman, field, sunlight

Reportaż z porodu

Zdjęcia uwieczniające ten niepowtarzalny moment w Twoim życiu.

Sesję noworodkową

Zdjęcia maluszka, zdjęcia rodzinne już po porodzie.

Ważne informacje:

  • Na sesję ciążową możesz się umówić w dowolnym momencie ciąży, ale wiadomo im brzuszek bardziej widoczny, tym lepiej. Sesję ciążową możesz mieć sama,z partnerem lub całą rodziną. Decyzja należy do Ciebie. Przed spotkaniem obgadamy kwestie związane z ubiorem i makijażem.
  • Reportaż z porodu to bardzo delikatna sesja zdjęciowa. Taki reportaż pozostaje pamiątką na całe życie. Ale nie musisz się martwić, jestem profesjonalistką i nie będę ci przeszkadzać podczas porodu ;-). Oczywiście nie wszędzie jest możliwość wykonania takiego reportażu. Jak najbardziej mogę przyjechać do Ciebie, jeśli wybierzesz poród w domu. Jeżeli wybierzesz poród w szpitalu, będziesz musiała wcześniej skonsultować się ze szpitalem, czy na to zezwala (niektóre szpitale w Polsce i Czechach na to zezwalają). Przed porodem omówimy szczegóły.
  • Sesję noworodkową najlepiej wykonać w ciągu 2-3 pierwszych tygodni.

Skontaktuj się ze mną:

+48 501 525 078

mrozowska.photo@gmail.com