fbpx

Poród na spokojnie

Pakiet porodowy:

To kompleksowa opieka dla kobiet w ciąży, obejmująca cały okres okołoporodowy i dopasowująca się indywidualnie do potrzeb. 

Jeśli chcesz, aby przy Twoim porodzie była doula, pakiet porodowy będzie idealną opcją! 

Jako instruktorka hipnoporodu również mogę nauczyć cię rodzenia w głębokim relaksie i w ten sposób wspierać Cię przy porodzie.

Kim jestem?

Kim jest doula?

Co obejmuje pakiet porodowy?

Opiekę w ciąży

W trakcie trwania ciąży możesz liczyć na 2 dwugodzinne spotkania w ramach pakietu w trakcie których, przygotujesz się do porodu. Możemy w tym czasie stworzyć plan porodu, spróbować różnych technik masażu, porozmawiać o Twoich lekach itd.

Gotowość porodowa

To czas 4 tygodni (2 tygodnie przed i 2 tygodnie po wyznaczonym terminie porodu) w czasie którym jestem na Twoje zawołanie, gdy zacznie się poród (bez względu na to o jakiej porze się zacznie).

Towarzyszenie przy porodzie

Przyjeżdżam do Ciebie max do 2 godzin od Twojego telefonu (chyba, że zechcesz inaczej). Będę Ci towarzyszyć i wspierać Cię przez cały poród. Również przez 2 godziny po porodzie pozostanę na terenie szpitala do Twojej dyspozycji.

Wizyta w połogu

Podczas połogu będziesz mogła się ze mną skonsultować kiedy będziesz tego potrzebować. Przyjadę również do Ciebie na 1 dwugodzinną wizytę.

Pakiet porodowy to kompleksowa usługa, która dopasuje się do Twoich potrzeb. Możesz sama wybrać jakie tematy chcesz z mną poruszyć i co w przygotowaniu do porodu Cię najbardziej interesuje. Możesz również zwiększyć ilość spotkań przed porodem i po porodzie. 

Gotowość porodowa to czas 4 tygodni w trakcie których zobowiązuję się nie wyjeżdżać i być zawsze do Twojej dyspozycji, gdybyś zaczęła rodzić. Możesz do mnie zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. 

Podczas porodu będziemy wykonywać te czynności, które uznasz za dobre dla siebie, lub jeśli będziesz chciała ja zaproponuję inne rozwiązania. Będziemy wspólnie współpracować z położną tak, aby Twój poród szedł sprawnie. Będę również współpracować z Twoim partnerem, aby zapewnić ci najbardziej optymalne warunki do porodu. 

Po porodzie zostanę w szpitalu przez 2 godziny, chociaż o ile mnie nie będziesz potrzebować, będę czekać poza salą. W ten sposób Ty, Twój partner i Wasze dziecko będziecie mieli czas tylko dla siebie. 

Podczas trwania połogu odwiedzę Cie również raz u Ciebie w domu, aby rozwiać Twoje wątpliwości, porozmawiać o czymś, co potrzebujesz wiedzieć, czy robić to, co akurat będziesz potrzebować. Po połogu możemy również umówić się na ceremonię otulenia – cerradę

Jeśli nie jesteś pewna, czy pakiet porodowy jest dla Ciebie, możesz umówić się ze mną na jedno niezobowiązujące spotkanie. 

Kontakt:

(+48) 798 399 332

doulaolgavitos@gmail.com

Działam na terenie województwa śląskiego ze szczególnym uwzględnieniem Cieszyna, Jastrzębia-Zdroju, Wodzisławia itd. 

Działam również po czeskiej stronie granicy.