fbpx

Poród na spokojnie

Webinarium (31.08) + grupa wsparcia

Karmienie piersią - jak dobrze zacząć?

Karmienie piersią jest ważne. Wie o tym około 85-95% kobiet w Polsce. Niestety tylko nieliczne mają szansę faktycznie karmić piersią. Jest to spowodowane brakiem wsparcia w społeczeństwie, placówkach medycznych, brakiem edukacji w zakresie karmienia piersią. 

Webinarium, które dla Ciebie przygotowałam będzie wspierało Twoją edukację w zakresie karmienia piersią. Webinarium zostanie przeprowadzone na grupie na facebooku, do której dostaniesz dostęp po opłaceniu zamówienia. W razie pytań lub problemów skontaktuj się ze mną: doulaolgavitos@gmail.com

1 termin webinarium: 31.08.2022; godzina 17:30

Webinarium rozpocznie się za:

  • 00Days
  • 00Hours
  • 00Minutes
  • 00Seconds

Podczas webinaru opowiem Ci o:

Razem z webinarem dostaniesz również możliwość dostępu do grupy wsparcia przez trzy miesiące. Tam dostaniesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania!

No posts found!

Co otrzymasz:

Kim jestem?

Jestem doulą, instruktorką hipnoporodu, Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym, autorką e-booka “Połóg na spokojnie”, jedną z inicjatorek akcji #MaluchyNaBrzuchy, ruchu społecznego Tulimy Mamy oraz Akademii Tulimy Mamy. Strażniczką Rodzić po Ludzku na Śląsku.

Każdego miesiąca pomagam wielu kobietom z problemami z karmieniem piersią. Prowadzę Szkołę Rodzenia na Spokojnie w Skoczowie, w której również prowadzę autorskie zajęcia “Karmienie piersią – jak dobrze zacząć. 

Po wykupieniu webinarium powinnaś otrzymać maila z dostępem do grupy. Czasami trwa to 1-2 dni. Sprawdź również w spamie, czy mail nie trafił tam. Jeśli sprawdziłaś i nie dostałaś maila lub potrzebujesz szybki dostęp do grupy, napisz mi maila: doulaolgavitos@gmail.com.