fbpx

Poród na spokojnie

Zapisz się do Tajnej Grupy!

Tajna Grupa, jako szkoła rodzenia online powstała z potrzeby szerzenia wiedzy. Jeśli przygotowujesz się do porodu, a chcesz to zrobić jak najlepiej, to Tajna Grupa będzie dla Ciebie idealnym miejscem :-D. 

Co się dzieje w Tajnej Grupie? 

  • Członkinie tajnej grupy otrzymują ode mnie newsletter raz w tygodniu.  Dostaniesz ważne i ciekawe informacje odnośnie czasu okołoporodowego (czyli ciąży, porodu, połogu i karmienia piersią).
  • Również dla członkiń Tajnej Grupy przygotowałam specjalną zniżkę na wszystkie moje kursy i konsultacje a także na pakiet porodowy (15 %). 
  • Będą również prezenty. Już przy zapisie otrzymasz jeden z nich – e-book “Ochrona krocza przy porodzie”.

Czego dowiesz się z e-booka:

Zachodni aktywiści walczący z obrzezaniem kobiet często wspominają o klitoriedektomii i infibulacji (usunięciu warg sromowych większych i mniejszych) w taki sposób, jakby okaleczenie żeńskich narządów płciowych miało miejsce w jakiejś obcej kulturze. A przecież rutynowe nacinanie krocza podczas porodu jest naszym zachodnim odpowiednikiem okaleczania żeńskich narządów płciowych (…)

Sheila Kitzinger “Pasja narodzin”

Nie zastanawiaj się długo i dołącz do Tajnej Grupy (szkoły rodzenia online). To najlepsza inwestycja, ponieważ to inwestycja w Ciebie i Twoje dziecko. 

Dowiedz się, KIM JEST DOULA. 

Zobacz, CO ROBIĘ.

Jeszcze lepiej przygotuj się do porodu i połogu!​

.