fbpx

Poród na spokojnie

Zapisz się na darmowe webinarium

"Poród na spokojnie"

To webinarium zostało przygotowane specjalnie dla kobiet, które chcą urodzić w sposób świadomy i spokojny. Jeśli jesteś jedną z nich i chcesz, aby Twój poród był pięknym wydarzeniem zarówno dla Ciebie jak i Twojego dziecka, jesteś w dobrym miejscu!

Nie musisz pozostawiać swojego porodu przypadkowi!

.
Odtwórz wideo

Czego dowiesz się podczas webinarium?

4

Jak dobrze przygotować się do porodu? Dlaczego przygotowanie się do porodu jest takie ważne?

2

Jak zwiększyć szanse na udany i spokojny poród?

ikonki webinarium (1)

Co to znaczy “poród na spokojnie” i jak wprowadzić spokój do porodu?

ikonki webinarium

Jak zadbać o poszanowanie swoich praw w porodzie?

“W porodzie nie chodzi tylko o rodzenie dzieci. W porodzie rodzi się także matka – silna, kompetentna, zdolna matka, która sobie ufa i zna swoją wewnętrzną moc.” 

Barbara Katz Rothman

Rekomendacje moich kursów:

Hania

Serdecznie polecam Spokojny Kurs Przedporodowy PREMIUM. Jest pisany bardzo przystępnym językiem, zawiera wiele cennych informacji i wskazówek, a przy tym nie atakuje ogromem suchych faktów trudnych do przyswojenia. Kurs wskazał mi kilka ciekawych wskazówek, m.in. jak rozpoznać rozpoczynający się poród. Dzięki temu, że robiłam go online, mogłam na spokojnie dawkować sobie wiedzę i wracać do instruktażowych filmików w każdej chwili. Szczególnie podobała mi się lekcja poruszająca zagadnienia połogu. Była ona napisana w sposób bardzo ciepły i pełen zrozumienia dla tego szczególnego stanu. Aż kazałam mężowi przeczytać tę lekcję, żeby przygotował się na to, co czeka nas po powrocie ze szpitala. Na plus są także informacje, o których nie usłyszysz od lekarza prowadzącego, m. in. baby blues, depresja poporodowa czy chociażby prawa, które przysługują Ci na porodówce. Kurs zawiera w sobie także przykładowy plan porodu, który do tej pory był dla mnie jedną, wielką niewiadomą. Fajnym pomysłem jest także relaksacja, do której chętnie wracam codziennie! Myślę, że kurs spokojnie może zastąpić zajęcia w szkole rodzenia, albo przynajmniej być ich świetnym uzupełnieniem. Polecam!

Alicja

Nawigacja po kursie jest bardzo intuicyjna. Zdecydowanie nie ma obaw, że ktokolwiek napotka jakieś trudności związane z jego obsługą.
Kurs jest rewelacyjnym zbiorem niezbędnej wiedzy dla osób przygotowujących się do porodu. Znajdziemy tu wiele przydatnych wskazówek m.in. jak wybrać miejsce do porodu czy jak stworzyć swój własny plan porodu i dlaczego warto. Dowiadujemy się również jak ważne jest świadome przygotowanie do porodu, poznajemy nasze prawa. Niezmiernie istotne dla mnie jest również, że kurs ten umożliwia poznanie podstaw fizjologi porodu, przebiegu cesarskiego cięcia czy połogu. Do kursu dołączonych jest kilka ciekawych filmów, które pozwalają zrozumieć jeszcze lepiej dane zagadnienie. Opieka nad noworodkiem czy tematy związane z karmieniem piersią są opisane w zabawny sposób, dzięki czemu z przyjemnością przyswaja się wiedzę zawartą w materiałach. Podoba mi się również wykaz polecanych stron internetowych czy książek, które umożliwiają zdobycie dodatkowej wiedzy. Dla leni takich jak ja super dodatkiem do kursu są karty afirmacyjne. Duży plus również za dodaną w formie mp3 relaksację, która skutecznie wycisza stres związany z porodem.
Zdecydowanie polecam ten kurs osobom poszukującym wiedzy przekazanej w sposób zwięzły. Uważam, że wszystkie najważniejsze zagadnienia zostały w nim poruszone, a kurs jest przygotowany w bardzo przemyślany sposób.

Sabina

Polecam z całego serca!!! Dzięki Oldze nasz poród wyglądał tak jak sobie wymarzyliśmy;) profesjonalna i przesympatyczna osóbka:) p.s i do tego piecze pyszne ciasta!:D.

Dobry i Spokojny poród to:

To, jaki będziesz miała poród , wpłynie na całe Twoje życie i życie Twojego dziecka. Nie zostawiaj tego przypadkowi. Przygotuj się do porodu dobrze i na spokojnie. To inwestycja na całe życie!

  • Większa szansa na udane karmienie piersią

  • Lepsza więź z dzieckiem

  • Mniejsza szansa na depresję poporodową

  • Mniejsza szansa na raka piersi/kobiecych narządów rodnych w przyszłości

  • Mniejsza szansa na choroby u dziecka takie jak cykrzyca, alergie, astma, otyłość itd.

Zapisz się na webinarium:

.

Weź udział w webinarium i:

Webinarium prowadzi:

Olga Vitoš – Jestem doulą, Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym, instruktorką hipnoporodu, autorką e-booka “Połóg na spokojnie”. Od 2019 roku jestem również Strażniczką Rodzić po Ludzku na Śląsku oraz jedną z inicjatorek akcji #MaluchyNaBrzuchy. Od 2021 roku tworzę ruch społeczny Tulimy Mamy oraz portal Akademia Tulimy Mamy. W 2021 roku rozpoczęłam również kurs na doradce laktacyjnego. 

Wspieram kobiety w ich drodze do macierzyństwa oraz w porodzie w Polsce i w Republice Czeskiej. Wspieram kobiety w laktacji. Prowadzę Szkołę Rodzenia na Spokojnie w Skoczowie

S podporou statutárního města Karviné