fbpx

Poród na spokojnie

Wakacyjna Akademia Tulimy Mamy

Jutro rusza nasz kolejny projekt “Wakacyjna Akademia Tulimy Mamy”, czyli projekt dla kobiet i nie tylko w powiecie cieszyńskim, dzięki któremu zwiększymy świadomość kobiet na tematy związane z opieką okołoporodową. Udział w projekcie dla uczestniczek będzie całkowicie bezpłatny.

Wakacyjna Akademia Tulimy Mamy to 3 warsztaty o tematyce okołoporodowej dla kobiet w ciąży/kobiet i mężczyzn zainteresowanych tematyką. Podczas warsztatów uczestniczki/uczestnicy zdobędą ogrom wiedzy, przydatnej w okresie okołoporodowym. Do udziału w projekcie zapraszamy mieszkanki/mieszkańców powiatu Cieszyńskiego, ale także osoby z okolicy.

Warsztaty

Przygotowałyśmy 3 specjalistyczne warsztaty:

  • Warsztat laktacyjny – odbędzie się 27.07 i poprowadzę go ja, czyli Certyfikowany Doradca Laktacyjny.
  • Warsztat fizjoterapii uroginekologicznej – będzie miał miejsce 25.09 i poprowadzi go fizjoterapeutka Natalia Lekacz.
  • Warsztat: prawa kobiet w okresie okołoporodowym, który poprowadzi prawniczka Fundacji Rodzić po Ludzku Maria Godlewska, odbędzie się 15.10.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału we wszystkich warsztatach. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o zapisanie się na warsztaty mailem tulimymamy@gmail.com.

Śniadanie na trawie

Nasz projekt rozpoczyna “Śniadanie na trawie”, które odbędzie się 16.07 (sobota) na terenach zielonych zamku w Cieszynie. Podczas śniadanie będziecie mogły się z nami spotkać, poznać osoby prowadzące warsztaty, porozmawiać i miło spędzić czas. Zapraszamy również z rodzinami. Podczas śniadania będzie przygotowany drobny poczęstunek i również będzie można się zapisać na warsztaty “Wakacyjna Akademia Tulimy Mamy”.

Olga

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *